Podnikání nové doby

Nedávno jsem v jedné z úžasných predikcí od Soničky Sofi slyšela slova, která se mnou hluboce rezonovala a takříkajíc potvrzovala, že jdu správnou cestou. Parafrázuji:

 

Mezi lidmi zralých duší dochází k otevírání se novým cestám nebo novým podobám jejich cest, kteří mají konat něco krásného a výjimečného pro druhé. V jádru jde o propojování materiálního a spirituálního..

 

A to je také přesně to, kudy jsem nyní vedena. Kdy se má cesta překlápí z pomoci na duševní/karmické úrovni do té hmotné/akční/teď a tady. Do pomoci druhým konečně aplikovat to, co se už jako duše naučily a pochopily, do hmoty – což znamená mít se dobře, cítit úspěch (ať už pro každého znamená cokoliv), postarat se o sebe, svou rodinu – jednoduše – aby začaly naplno ŽÍT. Plnit si své sny. Mít hojnost finanční a zároveň plnily své poslání zde na Zemi.

Podnikání, o kterém hovořím není jen o obchodě a penězích, i když i ty do rovnice spokojeného života patří. A kdo tvrdí, že ne, tak si lže do kapsy a má velký problém 🙂 Toto je podnikání srdcem.

Pomáháte svému týmu (těm, které jste si sami zvolili nebo k Vám byli intuitivně přivedeni), pomáháte zákazníkům, aby se cítili spokojenější, zdravější, krásnější. Nejde Vám jen o Váš prospěch. To byste zde neuspěli. My se zde navzájem podporujeme, rosteme, učíme. Tady není nikdo sám. Říkám tomu „dobrá karma zaručena“. Protože tím, že pomáháš druhým, pomáháš i sobě. A děláš to rád! S láskou! Naplňuje Tě to. Ráno vstáváš s chutí do nového dne. Dobře se ti spí. Jasně, že to není vždy růžové a na obláčku, a že přijdou náročnější chvíle, ale uvnitř sebe máš klid a klidné svědomí, protože žiješ s vědomím, že pro sebe, svou rodinu, druhé i planetu děláš to nejlepší. A to za to stojí!

Pokud s Tebou cokoliv z tohoto sdělení rezonovalo a je Ti více než 18 let, dej mi vědět přes můj Facebook nebo Instagram.

P.s. Zkušenosti s podnikáním ani prodejem nepotřebuješ, vše se postupně naučíš – s mojí podporou i našeho týmu.

Dovolíš si to?

Těším se na Tebe!

S láskou,

Blanka

  • Kategorie
  • Vzkaz od Vašich andělů – Vše je v pořádku
  • Přihlaš se k odběru novinek

    Tvůj email je u nás v bezpečí. Používáme zásady GPDR a můžeš se z odběru kdykoliv odhlásit.