MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA!

Certifikovaný kurz Terapeut duše online

Kdy: sobota+neděle 24. - 25. 4. 2021

Ahoj Blaničko,

 

touto cestou bych Ti chtěla moc poděkovat za nádherné zážitky, které jsem prožívala při víkendovém online kurzu Terapeuta duše <3 Je už spoustu let, co Tě vnímám ve veřejném prostoru. Na sociálních sítích Tě sleduji cca od roku 2012, kdy jsem k Tobě přišla "náhodou" :)) každé Tvé slovo mi dávalo naději, smysl a vždy si se uměla dotknout toho co jsme zrovna potřebovala slyšet.Máš neskutečný dar a jsi médiem mezi námi a božstvem..Jsi člověk na správném místě a každé Tvé slovo je jako pohlazení.Při kurzu jsem měla několikrát pocit, že to co říkáš, je zároveň léčivé a každá z nás si probíraná témata řešila i u sebe..První den po terapii duše jsem myslela, že mám snad chřipku.. :)) bylo to velice silné a léčivé..druhý den s velkou úlevou jsem získávala nové a nové poznatky a neskutečně mě to bavilo..Tvá metoda je fascinující a neskutečně propracovaná, je nastavená na každého, je to příbeh, který Ti pomůže se dostat do své duše a nalézt tam dlouho hledané odpovědi..Máš opravdu nádherný dar a já jsem vděčná, že jsem se mohla kurzu zúčastnit. Na konci jsem plakala, bylo to velmi dojemné a krásné. Bylo to setkání po letech, přijdeš mi neskutečně blízká.Děkuji Ti za tuto možnost, splnila jsem si svůj sen. Přeji Ti, aby byl každý Tvůj den požehnaný a plný energie lásky. Přeji Ti nekonečnou hojnost a bezdpodmínečnou lásku a také, aby bylo pro Tebe vše a vždy přichystáno v zájmu Tvého nejvyššího dobra, přesně tak jak potřebuješ a jak si přeješ.

Více ke kurzu

   Ve dnech 24. 4. a 25. 4. 2021 se potkáme u mimořádné možnosti absolvovat oblíbený kurz TD online. Vícekrát se tato šance opakovat nebude. Probíhat bude formou živých přenosů (zoom). Záznam Vám zůstane zdarma ke zpětnému poslechu ještě následujících 30 dní. Po absolvování kurzu budete mít i nadále mou podporu formou facebookové skupinky, kde se budete moci se mnou poradit ohledně praktikování terapií. Tuto podobu kurzu mohou absolvovat i těhotné (což u klasického kurzu není možné). Po oba dny bude výuka probíhat 2 hodiny dopoledne, a 2-3 hodiny odpoledne v tyto časy: 9:30 - 11:30, 13:00 - 15:30(16:00).

   Cena kurzu je 5.900,- Kč/230 Eur (dle alktuálního měnového kurzu). Splatnost je v den registrace. V ceně kurzu je výuka + skripta v PDF formátu + certifikát v PDF formátu.

   Storno 30 dní a méně před začátkem kurzu je 100%.

Zaregistruj se včas! Počet míst je omezen.

Těším se na Tebe ♥