PRO VÁŠ ZÁJEM (KTERÝ MNE NESKONALE TĚŠÍ:) JE ZDE JEŠTĚ JEDNA MOŽNOST ABSOLVOVAT KURZ V ONLINE PODOBĚ!

Certifikovaný kurz Terapeut duše on-line

Kdy: sobota+neděle 17. - 18. 2. 2024

Více ke kurzu

   Ve dnech 17. a 18. 2. 2024 se potkáme ještě u jedné mimořádné možnosti absolvovat oblíbený kurz Terapeut duše v on-line podobě. Probíhat bude formou živých přenosů (zoom). Záznam Vám zůstane zdarma ke zpětnému poslechu ještě následujících 30 dní. Po absolvování kurzu budete mít i nadále mou e-mailovou podporu. Tuto podobu kurzu mohou absolvovat i těhotné (což u klasického kurzu není možné). Pracuji pouze s menšími skupinkami - do tohoto kurzu přijímám max. 8 osob.

 Výuka proběhne: sobota 9 - 12:00, 13:30 - 16:30, neděle  9 - 13:00

 Cena kurzu je 11.900,- Kč/490€  (dle aktuálního měnového kurzu). Splatnost je v den registrace. V ceně kurzu je výuka + skripta v PDF formátu + certifikát v PDF formátu. Při přihlášení do 15. 12. 2023 je možnost si platbu rozložit na dvě části:

 Storno 60 dní a méně před začátkem kurzu je 100%.

Ke vzniku kurzu

S více než 10 lety terapeutické praxe jsem vytvořila techniku hlubinné práce s lidmi zvanou Terapie Duše. Následně vznikl také dnes již velmi poptávaný a oblíbený certifikovaný kurz Terapeut Duše.

Co se naučíte:

 • unikátní techniku práce s lidmi zvanou terapie duše, jež probíhá na úrovni podvědomí a duše - nejčastěji se pracuje se zátěžemi z dávných dob a inkarnací
 • jemně vést klienta tak, aby léčení proběhlo láskyplně a bezpečně, jak pro Vás tak pro něj
 • vést klienta nejen do minulosti, ale také do budoucnosti - tomuto procesu se říká progrese
 • jak se s klientem pohybovat mezi světy a realitami, které toto vše obnáší
 • jak odhalit a zpracovat prapříčiny témat klienta
 • jak si správně nastavit cenu za terapii 
 • jak ošetřovat vlastní energii před a po terapii
 • zdravé hranice já a klient
 • a mnoho dalšího :)

Jedna z mnoha krásných zpětných vazeb :)

Ahoj Blaničko,

 

touto cestou bych Ti chtěla moc poděkovat za nádherné zážitky, které jsem prožívala při víkendovém online kurzu Terapeuta duše <3 Je už spoustu let, co Tě vnímám ve veřejném prostoru. Na sociálních sítích Tě sleduji cca od roku 2012, kdy jsem k Tobě přišla "náhodou" :)) každé Tvé slovo mi dávalo naději, smysl a vždy si se uměla dotknout toho co jsme zrovna potřebovala slyšet.Máš neskutečný dar a jsi médiem mezi námi a božstvem..Jsi člověk na správném místě a každé Tvé slovo je jako pohlazení.Při kurzu jsem měla několikrát pocit, že to co říkáš, je zároveň léčivé a každá z nás si probíraná témata řešila i u sebe..První den po terapii duše jsem myslela, že mám snad chřipku.. :)) bylo to velice silné a léčivé..druhý den s velkou úlevou jsem získávala nové a nové poznatky a neskutečně mě to bavilo..Tvá metoda je fascinující a neskutečně propracovaná, je nastavená na každého, je to příbeh, který Ti pomůže se dostat do své duše a nalézt tam dlouho hledané odpovědi..Máš opravdu nádherný dar a já jsem vděčná, že jsem se mohla kurzu zúčastnit. Na konci jsem plakala, bylo to velmi dojemné a krásné. Bylo to setkání po letech, přijdeš mi neskutečně blízká.Děkuji Ti za tuto možnost, splnila jsem si svůj sen. Přeji Ti, aby byl každý Tvůj den požehnaný a plný energie lásky. Přeji Ti nekonečnou hojnost a bezdpodmínečnou lásku a také, aby bylo pro Tebe vše a vždy přichystáno v zájmu Tvého nejvyššího dobra, přesně tak jak potřebuješ a jak si přeješ.

Podmínky úspěšné účasti v kurzu:

 • 100% účast na online výuce
 • do 30 dní po kurzu mi zaslat písemný (nebo video) záznam Vaší vlastní terapie s klientem - poté každému zašlu zpětnou vazbu, co případně zlepšit atd. S kým takovou terapii jako nováček provést a jak si řekneme v kurzu :)
 • z vysílání bude záznam, který budete mít k dispozici následných 30 dní + záznamy 8 reálných terapií z proběhlého kurzu k nastudování
 • během online výuky proběhne také ukázka terapie duše s některým ze studentů, mnou vedená, abyste si zažili, jak taková terapie pod mým vedením probíhá

Storno podmínky

V případě odhlášení se méně než 60 dní (včetně zdravotních důvodů) před konáním kurzu je storno 100%! Tento kurz je pouze pro vážné zájemce, proto si prosím svou účast dobře promyslete.

Pokud dojde z důvodu tzv. vyšší moci (přírodní katastrofy, pandemie, vládní nařízení apod.) nebo díky mé vlastní indispozici ke zrušení kurzu, termín se posune na jiný termín. Toto není důvod pro vrácení platby.

Registrací do kurzu souhlasíte s výše popsanými podmínkami.

Zaregistruj se včas! Počet míst je omezen.

Těším se na Tebe ♥