SVOBODA

radost, lehkost, flow, cestování, čas s blízkými, přátelství,

růst sebe i své duše

to vše může být svobodné podnikání

  Podnikání, o kterém budeme hovořit, jsem si doslova vymanifestovala. Přála jsem si věnovat se něčemu novému, kde se obklopím podobně naladěnými lidmi a co mohu skloubit s oblastí terapií a osobního a duchovního rozvoje, co se bude v ideálním případě doplňovat a pozitivně se ovlivňovat. A skutečně to, co miluji nejvíce - vnitřní a vnější růst a péče o duši i tělo - je spolu s podnikáním úžasnou školou života. Stala jsem se součástí projektu, který nemá na českém a slovenském trhu obdoby. Spadá sice pod network marketingový směr, ale není stejný jako způsoby, které jsou již zastaralé a kde je pro většinu lidí úspěch těžko dosažitelný. Proč? Protože starý způsob je založen na budování týmu, kdežto v konceptu social retail si můžete budovat síť zákazníků, ale i týmy a bude to čistě na Vás a v obou případech se dostanete na hezké příjmy a úspěchy. Nikdo Vás zde do ničeho nenutí. Svoboda je základní hodnotou v tomto projektu a to je pro mě osobně velmi důležité.

Pro koho je projekt vhodný a s kým ráda navážu spolupráci?

  • ať již máte zkušenosti v podnikání či ne
  • tvoříte srdcem a přejete si konat jinak než ve zastaralých NWM projektech, kde naháníte druhé, nutíte je a motivujete, aby cokoli dělali
  • milujete svobodu a přejete si ji i pro ostatní
  • nebojíte se vnitřně růst a měnit svá stará paradigmata
  • jste si vědomi vlastní zodpovědnosti za svůj život

Co nedělám?

 

  • nenutím a nemotivuji, nicméně tě ráda podpořím a inspiruji
  • jsem přesvědčena o tom, že bez vlastní vnitřní motivace se daleko nedostanete, to vy potřebujete dobře znát své proč
  • nedělám věci za vás

Kudy dál?

Pokud v sobě cítíš zájem a rezonanci, ozvi se mi a já Tě mohu pro začátek přidat do naší soukromé FB skupinky, kde se bez tlaku můžeš rozhlédnout, nasát energii, informace a vibe, a svobodně se rozhodnout, zda se k této cestě připojíš, či ne.

Moc ráda Tě v ní uvítám.

Kontakt na můj messenger