Úplňkový rituál

Úplněk je pro mnohé důležitým bodem v měsíci, kdy je vhodné odevzdat staré a nepotřebné. Vše, co již naší duši na její pouti neslouží. Vše, co nás doposud tížilo a my bychom tak rádi šli konečně dál. V tom nás může mocně podpořit právě rituál – vědomé zastavení v prožitku odpoutání. Mám tu pro vás jeden, který je velmi silný, proto jeho podobu navnímej nejdříve intuitivně, zda ti tak sedí. A případně si jej uprav dle svých pocitů. Silný je proto, že působí hluboce na úrovni duše a my budeme uvolňovat příčiny a prapříčiny z dávných dob i nedávných. Níže uvádím zpětnou vazbu jedné z účastnic projektu Aladinův princip, kdy jsme právě při měsíčním rituálu odevzdávaly staré a nepotřebné.

Dnešní uvědomění si:
Jak jsme si psaly a následně palily naše překážky k cili, tak už ani nevím co jsem psala. Vypustila jsme to.
Ale dnes ráno, jsem si uvědomila (po jiste situaci), ze se mi odbouraly některé z těch překážek, co jsem si napsala. Proste byly pryč. Super!

Připrav si svíčku, papír a tužku, případně misku, kde papír spálíš, zapalovač nebo sirky. Můžeš si pustit příjemnou hudbu, zapálit vonnou tyčinku. Ujisti se, že máš dostatek klidu a nic a nikdo tě nebude rušit včetně tvého telefonu.

 • než začneš, zhluboka se nadechni a vydechni, představ si nebo prociť okolo sebe zářivé bílé světlo, které tě obklopuje kolem dokola (nedělej si to složité – nemusíš ho přímo vidět či cítit, stačí tvůj záměr – vědět, že tam Světlo je)
 • zhluboka se 3x nadechni a vydechni, jemně zavři oči a zvědom si vše, co budeš chtít odevzdat
 • v duchu popros, požádej bytosti Světla a Lunu (či dle intuice), nechť ti při odevzdávání starého pomohou
 • začni psát, piš nepřerušovaně, koncentrovaně – forma je na tobě – mohou to být věty, hesla, ale i jména osob, od kterých by ses již ráda odpoutala, vzpomínky, pocity, přesvědčení, vlastnosti a pokud víš o nějakém dávném slibu či prokletí, napiš jej tam také
 • a nyní ta nejdůležitější část, kdy si nahlas či polohlasem, dle tvých možností, vyslov tato prohlášení:

            S pomocí Boží milosti, jež je mou součástí, ruším veškerá nastavení, magii a spojení s temnými entitami, jež měly vést k věčnému utrpení a znemožnění zrušit cokoliv z minulosti a moci jít dál. Ruším také veškeré pojistky, jež se tohoto týkají.

 • několikrát prodýchej a dovol si opravdu hluboký, klidně i hlasitý výdech

Právě teď a tady ruším veškeré sliby, přísahy, prokletí včetně sebeprokletí, závazky a sliby věčnosti tak, aby má duše mohla být volná a svobodná. Nechť se všechny tyto energie promění do lásky a světla. Tak se staň!

 • znovu důrazně prodýchej

Právě teď a tady ruším veškerý ortel, který na mne byl v jakékoliv době uvalen a zároveň právě teď a tady ruším ortel, který jsem já sama kdykoliv na kohokoliv uvalila! Tak se staň!

 • dýchej zhluboka

Odpouštím sama sobě, a to i přesto, že jsem přísahala, že si nikdy neodpustím. Odpouštím všem, kterých se to týká a nechávám to jít. Nechť jsme všichni svobodní a volní. Nechávám to jít, nechávám to jít, nechávám to jít. Děkuji!

 • znovu prodýchej
 • s úctou poděkuj ohni, bytostem Světla a také své duši a papír spal nad svíčkou nebo v misce
 • popel odevzdej Zemi nebo vodě

 

Během rituálu (a po něm) tě mohou provázet různé pocity, vjemy, někdy i vize. Vše je v pořádku a patří to k procesu uvolňování. Fyzické tělo vše vnímá a tak není výjimkou pocit husí kůže, chladu, tepla, vánku (přestože je bezvětří), tlaku okolo hlavy, bublání v těle, říhání, zívání, slzy, vnímání vůní, žaludeční nevolnost, píchání, bolest apod. A někdo zase nevnímá nic. Respektive má pocit, že nic nevnímá. Co má proběhnout, proběhne vždy, ať už výraznějším či jemnějším způsobem. Každý jsme jiný a individuální a tak je to v pořádku. Není potřeba se s nikým srovnávat.

Intuitivně můžeš také vnímat, že si rituál potřebuješ zopakovat (třeba několik dní po sobě). Dej na svůj pocit a určitě ho poslechni.

Doufám, že ti tento článek pomohl a podpořil tě na tvé cestě, protože to je ten důvod, proč vznikl. Jsem tu, abych druhé provázela na jejich cestě ke svobodě, štěstí a naplnění a pokud máš pocit, že potřebuješ citlivé, láskyplné vedení, možnost indivi terapií nalezneš třeba zde.

 

 • Kategorie
 • Vzkaz od Vašich andělů – Vše je v pořádku
 • Přihlaš se k odběru novinek

  Tvůj email je u nás v bezpečí. Používáme zásady GPDR a můžeš se z odběru kdykoliv odhlásit.