Transformace těla a mysli

Přáli jste si slyšet něco o mém progresu v souvislosti s cvičením, postavou, fyzičkou. Nebudu sdílet čísla ani obrázky před a po, nejsou totiž vůbec podstatná. Toto je totiž jen fragment z celé řady změn, kterými si intenzivně od letošních narozenin procházím.

V Marbelle, kde jsem byla letos v květnu na velké konferenci, se cosi překliklo. Věděla jsem, že se věci změní. Zajímavé je, že i moje přítomnost tam, byla velkým dílem zázraku a podpory přátel. Pro mne opět důkaz, že se věci mohou změnit v okamžení, a to o 180 stupňů.

Po návratu jsem začala pravidelně cvičit, změnilo se stravování a celkový přístup k sobě se postupně proměňoval. Nejzajímavější na tom je, že se to odehrává SAMO. Nebylo zde žádné rozhodnutí z vůle „tak a teď zhubnu“ (a že jsem to zkoušela stokrát předtím). Samo přišlo vědění, že ano, budu se věnovat pohybu. Přeji si zůstat zdravá až do konce této existence. Nutkání jíst oplatku Mila, na které jsem ujížděla od dětství, zmizelo. Nekoupila jsem si ji snad 4 měsíce 🙂

Není vůbec důležité, jaký pohyb dělám (i když svou cestu s Vámi s radostí sdílím na svém Instagramu) nebo co jím, ale že si proces užívám a není zde žádné musím, měla bych nebo síla vůle. Jen prosté vědění, že to tak je a má být.

Následovaly i další kroky. Práce mentální. Změna myšlenkových vzorců, která stále pokračuje. Kultivace mysli, která je naprosto zásadní pro jakoukoli změnu v našich životech. Je někdy až legrační a zároveň obrovsky potěšující sledovat již projevená nová nastavení ve 3D realitě. Ale o tom zase někdy jindy.

Co z mého povídání vyplývá?

Neztrácej naději. I když jsi to zkusil 1000x, tak okamžik změny přijde. Za jak dlouho? To záleží na tom, co si neseš v sobě. Co ale vím je, že to máš ve svých rukou a že rozhodně nejsi jen loutkou osudu.

 

A pokud jsi ten, co má rád inspiraci z reálného života, tak se proklikni na můj Instagram a sleduj denní stories. Těším se na Tebe!

S láskou,

Blanka