TERAPIE DUŠE - unikátní hlubinná terapie

Autorská terapie Blanky Chakoshpour, jež vznikla na základě již 14 leté terapeutické praxe v oblasti osobního a duchovního rozvoje, vzdělávání, vlastní zkušenosti a Inspirace.

Terapie duše probíhá pouze online přes Skype. V den sezení Vám zašlu odkaz na můj skype. Prosím, abyste si zkusili spojení - sluchátka, mikrofon ještě před naším setkáním.
Sezení trvá 90 - 120 minut. Termín si rezervujte skrze tlačítko na konci stránky.
Cena za terapii je 3.400,- Kč. Čtěte prosím storno podmínky na konci stránky.

Co je terapie duše

  Jedná se o mimořádně účinnou, hlubinnou techniku, jež si klade za cíl osvobozovat klienta od trápení, jehož příčina sahá často velmi hluboko do minulosti a dávných časů. Jedná se o proces na úrovni podvědomí, na úrovni duše, tedy tam nejhlouběji, kam se dá dostat. S každým klientem je terapie úplně jiná a nedá se paušalizovat. Prožitek je pro každého také jiný a jedinečný. Je vhodná pro každého kromě malých dětí, těhotných, závislých, a těch, co užívají psychofarmaka. 

  Prosím, abyste si byli vědomi toho, že je nereálné očekávat spasení terapeutem nebo vyřešení svého tématu jedním sezením. Veškerá zodpovědnost za náš život leží na nás. Ne na druhých. Terapie je skvělý způsob, jak na sobě pracovat, ale je to jeden z mnoha kroků, který bude potřeba. Je to krok A a krok B je pak to, co děláme na každodenní bázi. Vždy ráda po procesu poradím, co a jak dál - ale zda to pak skutečně budete dělat, to už je na Vás.

  Počet sezení je u každého individuální. Záleží na tom, v jaké fázi svého života ke mne přicházíte, kolik toho máte za sebou (práce na sobě), kolik rovin Vaše téma má. Někdy stačí jedna návštěva, někdy více. Klienta nikdy nenutím k dalšímu objednání se. Rozhodnutí nechávám na něm.


Historie terapie duše

   Psal se rok 2011, kdy se můj život otočil doslova o 180 stupňů. Naplnila se má nejhorší noční můra. Exmanžel unesl naše děti do Íránu. Po těchto událostech jsem zoufale potřebovala pochopit PROČ??? Až jsem se dostala k do té doby mnou odmítanému tématu "minulých životů", ke skvělé regresní terapeutce a konečně dokázala pochopit to velké proč a odkrýt obrovský otazník a mrak, co stále tížil mou duši. Uvědomění, pochopení, odpuštění, úleva.

 Nadchlo mě to tak, že jsem si co nejdříve prošla terapeutickým výcvikem a regresi se naučila, abych ji mohla používat i ve své praxi. Po nějakém čase mi způsob tohoto procesu přestal vyhovovat, věděla jsem, že to jde i jinak. Pokud znáte klasickou regresi tak víte, že je postavena na opětovném znovuprožívání traumatu a emocí související s klientovým tématem. Za mě je naprosto zbytečné, aby se klient znovu a znovu trápil dokud bolest neodezní. A tak jsem vytvořila Terapii duše, jemnou, přec silnou a hlubokou práci na sobě, která klienta provede rychle mnoha časy a jde hluboko k prapříčinám, je-li třeba, a jemně léčí a uzdravuje dávná nastavení jako jsou různé programy, pouta, sliby, prokletí, čipy a naprogramování. Doslova osvobozuje naši Duši. Dává pochopit, proč máme ve svém životě konkrétní osoby, toxické vztahy a situace, pomáhá se oprostit od minulosti, od vazeb, které nás stahují dolů a my nedokážeme z jakýchsi pro nás nepochopitelných důvodů odejít. Pomáhá uzdravit a ukončit kruh opakujících se situací, které jsme možná mnohokrát zkoušeli řešit, ale nešlo to. Je aplikovatelná na jakékoli téma ať již je fyzické, psychické či duchovní povahy. Uzdravení probíhá na všech úrovních včetně naší DNA.


Průběh terapie duše

Po emailu se domluvíme na vyhovujícím termínu. Den před objednaným termínem se Vám ozvu s odkazem na můj Skype. Kontrolujte prosím všechny složky včetně spamu a hromadných.

Při samotném sezení si tedy voláme přes Skype - je nutné mít opravdu dobré připojení, klid bez vyrušování okolím nebo telefonem. Předem si vyzkoušejte kameru, sluchátka, ať nás zbytečně nepotkají nějaké technické nepříjemnosti. Začínáme úvodním povídáním, kde mi sdělíte, co Vás přivádí, co Vás trápí a chcete řešit, poté při samotném procesu je ideální, když si můžete lehnout (pokud víte, že se uvolníte i v sedě, může také být, nicméně obecně platí, že ležet je lepší - je to zásadní pro Vaše fyzické uvolnění). Na závěr se zase posadíte a ještě máme prostor pro krátké popovídání.

Celé sezení trvá 90-120 minut.

Storno podmínky

V případě zrušení terapie méně než 48 hodin před jejím začátkem je storno 100%.

Pokud se odhlásíte více než 48 h před začátkem terapie je storno 50%.

Termín se samozřejmě dá po vzájemné dohodě posunout (z důvodu nemoci apod.).

NEZODPOVÍDÁM ZA VAŠI NEPŘIPRAVENOST NA TERAPII! POKUD MI DEN PŘED TERAPIÍ NAPÍŠETE, ŽE JSTE NEVĚDĚLI, JAK PROBÍHÁ ATD.  - PŘESTOŽE JE ZDE NA STRÁNCE VŠE JASNĚ UVEDENO - A NEBUDE VÁM FUNGOVAT PŘIPOJENÍ ČI ZDE BUDE JINÝ DŮVOD PRO NARUŠENÍ PRŮBĚHU SEZENÍ, JE TO VAŠE ZODPOVĚDNOST A NENÍ TO DŮVOD PRO VRÁCENÍ PENĚZ.

STEJNĚ TAK, POKUD MÁTE ZPOŽDĚNÍ, NEČEKÁM DÉLE JAK 20 MINUT. PŘI DELŠÍM OPOŽDĚNÍ SE TERAPIE NEKONÁ A VAŠE PLATBA PROPADÁ.

Registrací na terapii s těmito podmínkami souhlasíte.

Pokud Vám nevyhovují termínky uvedené v rezervačním systému - napište mi prosím zprávu (email: blankachako@gmail.com) - a pokud mi to čas dovolí, najdeme jiný, vhodnější termínek pro Vás (pouze všední dny).