TERAPIE DUŠE - unikátní hlubinná terapie

Autorská terapie Blanky Chakoshpour, jež vznikla na základě téměř 10 leté praxe v oblasti osobního a duchovního rozvoje, vlastní zkušenosti a Inspirace

Pozor změna! Od dubna 2020 jsou indivi terapie pouze v Poděbradech.

Indivi terapie duše probíhá do konce března v Praze. Od dubna 2020 již v Poděbradech. Trvá 1,5 - 2 hodiny. S sebou nic nepotřebujete. Jen si zvědomte záměr a téma, které chcete řešit.

Objednání se na terapii je skrze tlačítko na konci stránky. Aktuální volné termíny (Praha) jsou: 11. 3. 2020 (10:30, 12:30) Od dubna 2020 jsou indivi terapie v Poděbradech -- 2. 4. 2020, 3. 4. 2020, 7. 4. 2020, 9. 4. 2020, 13. 4. 2020, 16. 4. 2020, 20. 4. 2020, 21. 4. 2020. Časy jsou na vzájemné domluvě.

Cena za terapii je 2.000,- Kč/80€. Platba je 50% předem na účet, zbytek na místě v hotovosti.


Co je terapie duše

  Jedná se o mimořádně účinnou, hlubinnou techniku, jež si klade za cíl osvobozovat klienta od trápení, jehož příčina sahá často velmi hluboko do minulosti a dávných časů. Jedná se o proces na úrovni podvědomí, na úrovni duše, tedy tam nejhlouběji kam se dá dostat. S každým klientem je terapie úplně jiná a nedá se paušalizovat. Prožitek je pro každého také jiný a jedinečný. Je vhodná pro každého kromě malých dětí, těhotných, závislých, a těch, co užívají psychofarmaka. 

  Jak taková terapie probíhá? Nejdříve si s klientem povídáme, co ho trápí, co jej přivádí, v krátkosti vysvětlím oč v terapii jde a poté si tak, jak vidíte na obrázku, klient lehá na masážní lehátko. Samotný proces trvá cca 60 minut, poté ještě závěrečné povídání a odchází. Dohromady se mnou strávíte 1.5 až 2 hodiny.

Historie terapie duše

   Psal se rok 2011, kdy se můj život otočil doslova o 180 stupňů. Naplnila se má nejhorší noční můra. Exmanžel unesl naše děti do Íránu. Více v mé knize zde. Po těchto událostech jsem zoufale potřebovala pochopit PROČ??? Až jsem se dostala k do té doby mnou odmítanému tématu "minulých životů", ke skvělé regresní terapeutce a konečně dokázala pochopit to velké proč a odkrýt obrovský otazník a mrak, co stále tížil mou duši. Uvědomění, pochopení, odpuštění, úleva.

 Nadchlo mě to tak, že jsem si co nejdříve prošla terapeutickým výcvikem a regresi se naučila, abych ji mohla používat i ve své praxi. Po nějakém čase mi způsob tohoto procesu přestal vyhovovat, věděla jsem, že to jde i jinak. Pokud znáte klasickou regresi tak víte, že je postavena na opětovném znovuprožívání traumatu a emocí související s klientovým tématem. Za mě je naprosto zbytečné, aby se klient znovu a znovu trápil dokud bolest neodezní. A tak jsem vytvořila Terapii duše, jemnou, přec silnou a hlubokou práci na sobě, která klienta provede rychle mnoha časy a jde hluboko k prapříčinám, je-li třeba, a jemně léčí a uzdravuje dávná nastavení jako jsou různé programy, pouta, sliby, prokletí, čipy a naprogramování. Doslova osvobozuje naši Duši. Dává pochopit, proč máme ve svém životě konkrétní osoby, toxické vztahy a situace, pomáhá se oprostit od minulosti, od vazeb, které nás stahují dolů a my nedokážeme z jakýchsi pro nás nepochopitelných důvodů odejít. Pomáhá uzdravit a ukončit kruh opakujících se situací, které jsme možná mnohokrát zkoušeli léčit, ale nešlo to. Je aplikovatelná na jakékoli téma ať již je fyzické, psychické či duchovní povahy. Uzdravení probíhá na všech úrovních včetně naší DNA.

Storno podmínky

V případě zrušení terapie méně než 48 hodin před jejím začátkem je storno 100%.

Pokud se odhlásíte více než 48 h před začátkem terapie je storno 50%.

Termín se samozřejmě dá po vzájemné dohodě posunout (z důvodu nemoci apod.).

Registrací na terapii s těmito podmínkami souhlasíte!

 

 

 

Mám zájem o terapii duše a chci termín!