Výživa mozku a těla

Zde najdete to, co sama používám a s čím mám pozitivní zkušenost, protože co dáváme do těla je velmi důležité. Nejen nastavení mysli a péče o duši, ale i o tělo. Tělo by nemělo být vnímáno, jako druhořadé, ale ceněno pro schopnost naší duše a božství, jež skrze něj může vnímat tento svět. Cítit, ochutnávat, přivonět, objímat, milovat se, tančit, smát se, plakat, mračit se, běhat, skákat radostí, výskat, vnímat svou intuici..

Díky tělo! Jsi úžasné!

Jako první Vám představuji grandiózní "kouzelný nápoj",  jak mu s láskou říkám nebo-li "goučko"

GO!

Je nápoj, který mi pomohl a pomáhá v mnoha ohledech. Nejen v dostatku energie pro vše, co potřebuji, ale také lépe spím, cítím se vyrovnanější, zlepšila se mi paměť a dokonce nemám PMS. A co mě baví úplně nejvíc je to, že se těším na každý nový den. Nedám na něj dopustit a neumím si bez něj představit ani den. Pro žádoucí účinky je potřeba užívat jej pravidelně - sáček denně, v 1 balení je zásoba na 30 dní. Přes VIP program vychází 35,-Kč na den.

Co obsahuje?

GO obsahuje vědecky podložená nootropika

Co jsou to nootropika?
Slovo nootropikum poprvé použil v roce 1972 Dr. Corneliu E. Giurgea, rumunský neurolog, který objevil způsob, jak vyrobit syntetický derivát neurotransmiteru GABA. Dnes se termín nootropikum používá pro označení jakéhokoli extraktu nebo sloučeniny, která podporuje kognitivní funkce, jako je paměť, koncentrace, kreativita a zdravé stárnutí mozku.

Jak nootropika fungují?


Nootropika podporují řadu fyziologických funkcí. Fungují tak, že usnadňují přenos informací v mozku, což podporuje duševní výkonnost.

Jak si vybrat nootropikum


Ať už si to uvědomujete nebo ne, pravděpodobně už každý den užíváte nootropikum v podobě kofeinu. Ten se hojně používá po celém světě v kávě, čaji a energetických nápojích jako povzbuzující prostředek, který pomáhá s bdělostí a soustředěním. Kofein je však jen jedním kouskem skládačky. Nootropikum je důležité vybírat pozorně.

  Moderní výzkum podporuje dvě nootropika s označením clean label, která lidé tradičně používají k podpoře kognitivních funkcí již tisíce let – přírodní kofein ze zeleného čaje a bakopy – proto byl vytvořen GO obsahující obě tyto složky.

  Bakopa je tradiční ájurvédská bylina, která podporuje duševní funkce, paměť a učení a rovněž uchovávání a vybavování znalostí. Kofein obsažený v GO navíc přispívá ke zlepšení koncentrace a zvýšení bdělosti. Každé balení s jednou porcí obsahuje přibližně 80 mg přírodního kofeinu – což zhruba odpovídá jednomu šálku kávy.

  Pečlivě vybrané nootropní složky poskytují složení s označením clean label, kterému můžete důvěřovat a které vám pomůže každý den dosáhnout lepší duševní výkonnosti.
Modere GO poskytuje všechny tyto výhody pro zdraví mozku pomáhá zvýšit bdělost a zlepšit koncentraci
- pomáhá snižovat únavu a vyčerpání
- podporuje duševní výkonnost, paměť a učení
- podporuje normální kognitivní funkci a funkci nervového systému
- podporuje syntézu vybraných neurotransmiterů
 
  Zdraví mozku je však jen začátek. GO také dodává většinu vitamínů a minerálních látek, které vaše tělo potřebuje pro každodenní podporu výživy a posílení imunity. V každém sáčku najdete celkem 13 vitamínů a minerálních látek, z toho vitamíny A, B-komplex, C a D a minerální látky mangan, selen a zinek.
GO obsahuje také 6 aminokyselin: NADH, taurin, L-tyrosin, glycin, karnitin a cholin.
Co to všechno znamená pro vaše tělo?

  Znamená to, že kromě všech výše uvedených zdravotních přínosů pro zdraví mozku, GO také:
- podporuje produkci energie a vytrvalost
- podporuje zdraví imunitního systému
- pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
- podporuje zdraví kostí, svalů, kůže a očí

"Bacopa, tedy její výtažek brahmi, si ajurvédská medicína cení zlatem. Své pole působnosti nachází především v nervové soustavě. Podporuje duševní rovnováhu, kognitivní funkce jako je koncentrace a paměť. Ovlivňuje nejen duševní výkon, ale také relaxaci a díky tomu je velmi oblíbená u jogínů. Číňané ji dokonce považují za elixír mládí."

Kromě všech výhod výše popsaných má GO lahodnou příchuť růžové limonády, a je certifikován organizací Informed Sport.

V rámci programu "sdílej lásku" máš ode mě kód na první nákup, se kterým ušetříš krásných 10€.

Tlačítkem se dostaneš na e-shop, kde v závěru nákupu doplň tento kód: 8685730 a odečte se Ti 10€.

Skvělá zpráva je, že slevy se na e-shopu SČÍTAJÍ! A když si zvolíš VIP program, bude cena ještě výhodnější :)

Jdu nakupovat

Doporučuji si ke "goučku" přidat ještě vlákninu a tříbiotika

Je to geniální kombinace, kterou užívám na denní bázi a mám tak ošetřené trávení, pravidelné vyprazdňování, zdravý mikrobiom a energii na život.

Tlačítkem se dostaneš na předpřipravený košík, ať nemusíš produkty hledat (ale i tak si ho můžeš upravit dle sebe).

A nezapomeň v závěru nákupu doplnit tento kód: 8685730 (platí pouze pro první nákup) a odečte se ti 10€ z celkové ceny  včetně dalších akutálních slev.

Chci kombinaci

Potřebuješ-li s čímkoli poradit, jsem tu pro Tebe.

Co je program "Sdílej lásku"?

Napiš si o propojení do FB skupinky Kolagenový matrix, kde se dozvíš další informace a hlavně recenze od dalších zákazníků.