Reference na proběhlý webinář

Teď a tady v lehkosti a hojnosti

Co bylo tématem?

  • téma hojnosti peněz a poslání v tomto životě
  • uvolnění strachů z odevzdání se svému poslání a bloků z minulosti (na úrovni rodu a dalších životů)
  • propuštění slibů/přísah a prokletí, kde jsme si nastavili, že se již nikdy své cestě/schopnostem, věnovat nebudeme
    odpuštění sobě i druhým
  • uvolnění negativních energií včetně entit, které často s karmickým nastavením souvisí a stále plní úlohu, přestože se již naplnila (a nyní nás již brzdí)
  • otevření se novému

Prožitky posluchačů

(přečtěte si je všechny - opravdu to stojí za to)

Ani nemůžu vyjádřit slovy, jak úžasná, silná a očistná tato meditace byla 🙏🏻❤️. Děkuji děkuji děkuji. Tolik jsem toho odhodila ze srdce a krku a je mi teď tak lehce 😊 A andělské objetí na závěr bylo prostě 🥰🫠😇  Lenka B.

Blani, moc dekuji na včerejší úžasný webinar! Ale během procesu to byly teda stavy…. Pláč, pak jsem měla pocit, ze mrznu, ze letím mrazivým vesmírem, pak zase krasny teplo a celou dobu, od začátku velké mravenceni v prstech a dlaních. A co hlavně…. V pondělí mi praskla ta cysta, v pondělí jsem chvilkama myslela, ze fakt vykrvácím… a po procesu nic. Jakože vůbec NIC, žádné bolesti, ani kapička krve…neuveritelne🙏❤️❤️❤️. Dneska teda velká únava a trochu smutek, ale za takový kus práce se není čemu divit😄😉. Děkuji ❤️❤️❤️ Petra Z.

Už jsem psala na email, ale těch poznatků vyvstává tolik postupně. To byl skvělej proces, úplně mi odešel chrapot a zahlenění z krku a ještě jsem měla během ucpaný nos a teď je dýchání úplně čisté. A kolem je čerstvý čistý vzduch. Miluji Tvoje procesy. Jaroslava K.

Blanko moc vám děkuju za včerejší velmi silný prožitek. Celé tělo mě brnělo a jako bych seděla na nějaké dráze a cestovala. Jednu chvíli jakoby někdo něco velmi klepalo s mou židlí a najednou nic. A já cítila stále příjemné brnění a nemohla se ani pohnout a pak velkou úlevu. Vaše vedení, slova byly tak klidné i silné, uvolňující i motivující. A asi proto jsem ještě ve dvě v noci nespala a vše mé tělo i mysl zpracovávala. Moc děkuju.  Lenka N.

Ahoj Blani, 
Stále čekám až dozni ten včerejšek. 
Předem bych chtěla říct, že během dne jsem měla zvláštní pocity, kdy mi už od rána bylo zle od žaludku, ale myslela jsem si, že jsem něco spíš chytla. Každopádně jak se blížil večer, tak mě od webináře začali odvádět různé věci "jako by". Když jsem si to uvědomila, zastavila jsem se a ptala, měla jsem tam být... 
Od samého začátku mnou procházely vlny, husí kůže, ALE když jsme začaly prodychavat, nohy od kolen dolů byly jak když mám syndrom neklidnych nohou, třásly se, nadskakovaly, klepaly, jak když chtěly utéct... Opravdu. Ještě jsem nikdy nic takového nezažila. Vše ustalo, až když jsme se vrátily k prodychavani srdeční čakry a přišla ke mě má velká světelná rodina, tolik lásky jsem už dlouho necítila. 
Byl to velmi silný, niterny proces, ze srdce děkuji za zprostředkování. 
Dnes ráno jsem vstala se zvláštním pocitem, který jsme neznala, uvnitř mě bylo něco jinak. Jak když z mého nitra vychází naprostý klid a harmonie, síla.. , něco co mi nikdo nemůže vzít, ikdyby 100 x chtěl... Dokonce jsem si všimla, musela jsem na nákup hned z rána, že po mě lidé koukají, ale ne jeden z deseti, každý druhý, bez rozdílu věku a pohlaví..., ale nebyla jsem výstřední, ani hlasitá, byla jsem upravena, prostě nic zvláštního dle mého názoru, ale očividně tento proces převyšuje fyzické tělo a i běžní smrtelníci to vycítí. 
A jak se cítím, no zpracovávám to, nechám si to sednout a přijít nové informacemi, každopádně už teď cítim, jak když jsem "přeskočila" ne na jinou kolej, ale úplně jiný level koleje, citim, že limity najednou nejsou, je to jen o tom, co jsem si nechala nahrát do hlavy a nastavit od okolí. Budu "zametat" nebo spíš vymetat další bordel, už v tomhle nechci žít. Myslela jsem si, jak žiju svobodně na základě své vlastní vůle a rozhodnutí, ale opak je pravdou. 
Takže ještě jedno díky, za pomoc při pootočení a nahlédnutí za oponu.  Lucka D.

Milá Blani, psala jsem hned do chatu, ale nestihla jsem to, takhle to napíšu rychleji a správněji než na mobilu. Byl to opravdu masakr, byl vedle mne partner, protože mi nešel dát PC na sluchátka tak to zprovozňoval a proto jsi cítila, jak je tady a že není moc čisto (asi). Trochu u toho nadával. Ale potom se zklidnil. Zpočátku slzy, v síni to ještě šlo i když jsem měla pocit, že mne někdo škrtí, v té nejnižší síni to bylo brrr, hned jak jsem tam vcházela otřásalo se mnou bylo tam z ní cítit opravdu hodně zla, až potom, když měl někdo přijít, přišla panenka Marie a moje mamka, která už tu není. a těch lidí potom co tam bylo napřed samí cizí a potom i mí živí bratři, kteří se mnou nekomunikují. to jsem brečela úplně nahlas a vzlykala. také jsem cítila neskutečnou tíhu na zátylku. Teď je mi krásně. Jsem za Tebe opravdu z celého srdce vděčná, za Tvojí lásku, vnímavost a hlavně velikost Tvého srdce. Krásnou dobrou noc a překrásné další dny.  Jaroslava K.

Krásny deň Blani ♥ včerajšok bol naozaj silný, musela som si to dnes všetko vypísať na papier čo som videla a cítila. Na začiatku som cítila ako ma Zadkiel drží za ruku a je pri mne. Počas celej meditácie som mala tlak na hrudi ako keď ma pred pár rokmi posielali po vyšetreniach na srdce a nič mi nebolo. Skúsim to napísať len tak stručne. Videla som moju svetelnú rodinu, svetelné špirály ako sa čistia (to bola asi DNA), zjavoval sa mi lev, starodávna krajina podobná Egyptu (neviem určiť presne), rôzne symboly. Keď sme sa dostali pod síne Amenti tam to vibrovalo ako chvost štrkáča (chrestýše) a po čistení sa to celé rozletelo na fialové atómy. V srdci sa mi zjavil Ježiš spoločne so svetielkami, ktoré symbolizovali duše. Na jeden moment sa mi ukázali aj zaplavené zvieratá (zrejme Atlantída). Bolo toho veľa, no od začiatku ma sprevádzal pocit viny za zodpovednosť za životy tých, ktorých som nedokázala ochrániť, ktorý ma sprevádza v každom živote. No úplne top na celom bolo to, že ako som predýchavala pocit viny, úplne som sa zložila, opustila a do toho si vstúpila ty a kričala si po mne, aby som dýchala, vstala a išla ďalej. Takže úplna sila. Ďakujem ♥  Dominika D.

Moc děkuji, Blanko, za včerejší webinář.

To byla jízda!   Vůbec jsem nečekala, že to bude tak hluboké a půjde tak moc dozadu, do minulosti.
Pořád mi tekly slzy a na konci jsem cítila velké uvolnění. Musela jsem si jít hned lehnout a spala jsem až do rána. Můj systém to všechno potřeboval zpracovat. Ráno jsem se probudila a měla jsem pocit, jako bych byla 
v "bavlnce"   Celý den zkoumám, jak se cítím. A opravdu se zdá, že zmizela ta obrovská, tmavá tíha, co jsem poslední dobou cítila.

Nekonečné díky!

Jste naprosto skvělá terapeutka a myslím, že pokud cítíte inspiraci, tak byste měla dělat takovýchto webinářů daleko víc. Určitě se vždycky přihlásím.  Krásné dny! Réva H.