Přijměte srdečné pozvání na ostrov Santorini - místo plné kouzel a součást bájné Atlantidy

S ohledem na současnou situaci u nás i ve světě se termín pobytu na Santorini posouvá, a to pravděpodobně na podzim tohoto roku. 

Santorini 2020

25. 4. - 2. 5. 2020

Cesta k sobě 

Tato akce je jedinečná, opakovat se nebude.

Cesta k sobě na Santorini

 

  Je to pár let, co jsem letěla na ostrov Santorini a nevěděla o něm téměř nic. Jen to, že tam mám být. Co se dělo potom, bylo krásné, proměňující a dechberoucí. Možná znáte ten pocit, který se dostaví poté, co následujete volání své duše, své intuice. Celý pobyt tehdy pro mne byl jeden zázrak za druhým. Vše se sešlo v té nejlepší možné podobě, od termínu na mé narozeniny a úplněk, přes polohu hotelu, zážitky, cesty.. Nedá se slovy popsat, co vše jsem tam zažila.  Nikdy nezapomenu na přílet, kdy jsem z okénka letadla poprvé zahlédla ostrov a spontánně se rozplakala. Věděla jsem, že jsem "doma". Ani na všudypřítomnou vůni jasmínu. Na černou vulkanickou pláž. První plavání v moři. Na východ slunce. Úplněk. Na "náhodné" objevení tajné jeskyně ve skále. Na kouzelnou kapličku.

  Ostrov mne volá znovu, ovšem tentokrát mám s sebou vzít některé z Vás...

Co nás čeká?

Program, cena, podmínky

    Čeká nás mnoho zážitků. A to jak vnitřních tak i těch vnějších. Budeme meditovat a "pracovat" na sobě pomocí terapie duše a meditační terapie. Občas budeme meditovat venku, občas uvnitř. Vydáme se na tajná a zvláštní místa, která jsem při svém prvním pobytu objevila. Především ale budeme objevovat sami sebe. Tento program bude probíhat v ranních a dopoledních hodinách, po zbytek dne máte volno pro objevování ostrova či lenošení na pláži. Jeden den se také společně vydáme do nejznámější a nejromantičtější části ostrova, zvané Oia. Na místo, které je proslavené úchvatnými západy slunce a krásnými modrobílými domečky. Nebojte se návalů turistů, pojedeme před začátkem sezóny. Počasí je na jaře akorát a vše krásně pokvete. I koupat se dá a pláže jsou téměř prázdné. Uvidíte sami.

  Ubytovaní budeme v oblasti Kamari, krásném místě z jedné strany chráněném vysokou skálou. Je zde unikátní černá pláž vulkanického původu.

  Hotel se nachází kousíček od pláže. V ceně ubytování je i snídaně. 

  Protože je náročné nalézt na tomto ostrůvku hotel s prostorem pro meditaci, budeme se scházet na jednom z našich hotelových pokojů.

  Pobyt je pouze pro 6 osob! (nejedná se o komerční pojetí dovolené, zvu Vás do svého osobního prostoru, kde každého vítám, jako svého přítele a blízkou osobu) 

  V ceně pobytu není letenka. Letenky nezařizuji!! Letím v jiný termín než poletíte Vy, tato část je na Vaší vlastní iniciativě a zodpovědnosti. 

  Cena pobytu je 18.000, - Kč/713€ osoba (záleží na aktuálním kurzu). Splatnost je ihned. V případě potřeby je možné se domluvit na zaplacení částky na dvakrát, tj. 10.000,-Kč/390€ hned a zbývajících 8.000,- Kč/323€ do 30 dnů, nejdéle však do 1.4. 2020.

  V ceně je ubytování od 25. 4. do  2. 5. 2020, ubytování na 7 nocí se snídaní, má péče jakožto terapeuta a průvodce na cestě k sobě, transfér z/na letiště a 1x výlet na Oia.

  Tip navíc! Pokud by sis chtěla pobyt prodloužit mám pro Tebe slevu na ubytování v soukromí přes www.airbnb.com ve výši 997,- Kč (sleva platí pouze pokud ještě nejsi v systému airbnb registrovaná)! (toto prodloužení pobytu je zcela ve Tvé režii a zařizuješ si jej sama! Sleva neplatí na hotel, ve kterém bude probíhat náš společný pobyt!).

  Bonus navíc: každý účastník bude mít mou individuální péči ve formě 1x indivi terapie duše. Podmínkou je, že musí proběhnout během pobytu. Na čase se domluvíme na místě (určitě by probíhala v odpoledních či večerních hodinách mimo hlavní program). 

  Nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění!!!

ČTI STORNO PODMÍNKY NA KONCI STRÁNKY!!!!

Uzávěrka přihlášek a plateb je do 1. 4. 2020 !

Podmínky

Po registraci, viz. tlačítko níže, Vám zašlu platební údaje. Platbu můžete uskutečnit jak v českých korunách tak eurech.

Storno podmínky: v případě odhlášení se méně než 2 měsíce před začátkem pobytu je storno 100%. V případě odhlášení se dříve Vám bude stržena částka 50% z celkové ceny. Na vrácení zbývajících 50% je 30 dní. 

V případě prokázaného výskytu koronaviru na ostrově Santorini bude termín posunut na podzim 2020!!!

Během Vašeho pobytu ručíte za váš majetek a váš zdravotní stav!

Přihlášením se na pobyt s těmito podmínkami souhlasíte.

 

Chci to zažít!