Certifikovaný kurz Terapeut Duše

exkluzivně vedený autorkou techniky Terapie duše Blankou Chakoshpour

 

 

 

 

 

Pro ty, kdo nemůžete osobně na kurz do Poděbrad jsem připravila mimořádnou možnost kurzu v on-line podobě :)

Kdy: 4. - 5. 11. 2023

čtěte prosím pozorně podmínky kurzu

Kurz probíhá ve dvou dnech. Sobota a neděle. 4. - 5. 11. 2023. Výuka je sobota 9:00 do 12:00 a po obědě 13:30 - 16:30. Neděle 9:00 - 12:00. Kurz probíhá pouze v malé skupince 8 - 10 osob.
Cena kurzu je 11.111,- Kč/460€ (platba v eurech záleží na aktuálním měnovém kurzu). Splatnost je vždy v den registrace. V ceně je účast na unikátním kurzu, péče zkušené terapeutky a lektorky, skripta, následné e-mailové poradenství v začátcích Vaší terapeutické praxe a certifikát o absolvování kurzu. ČTI POZORNĚ STORNO PODMÍNKY NA KONCI STRÁNKY!
"Před pár lety, kdy exmanžel unesl naše děti do Íránu, jsem zoufale potřebovala pochopit PROČ??? Díky této touze po odpovědi začala cesta ke vzniku terapie duše, která dává odpovědi ze samotné podstaty a pravdy. Uzdravuje dávná nastavení, která často žijeme i v tomto životě. Terapie duše je jako láskyplný rozhovor s naším nejniternějším já, s naší pravdou a Zdrojem v nás. Duše nikdy nelže. Právě naše karmická paměť spolu s duší dává odpovědi na mnohé otázky, přináší úlevu a uzdravení na nejhlubší úrovni."

Pár slov ke kurzu

S více než 10 lety terapeutické praxe jsem vytvořila techniku hlubinné práce s lidmi zvanou Terapie Duše. Následně vznikl také dnes již velmi poptávaný a oblíbený certifikovaný kurz Terapeut Duše.

Co se naučíte:

 • unikátní techniku práce s lidmi zvanou terapie duše, jež probíhá na úrovni podvědomí a duše - nejčastěji se pracuje se zátěžemi z dávných dob a inkarnací
 • jemně vést klienta tak, aby léčení proběhlo láskyplně a bezpečně, jak pro Vás tak pro něj
 • vést klienta nejen do minulosti, ale také do budoucnosti - tomuto procesu se říká progrese
 • jak se s klientem pohybovat mezi světy a realitami, které toto vše obnáší
 • jak odhalit a zpracovat prapříčiny témat klienta
 • jak si správně nastavit cenu za terapii 
 • jak ošetřovat vlastní energii před a po terapii
 • zdravé hranice já a klient
 • a mnoho dalšího :)
 

Pro koho kurz není?

Kurz není vhodný pro:

 • mladší 18 let
 • těžce nemocné - srdeční vady, epilepsie, schizofrenie
 • závislé na omamných látkách či alkoholu

Podmínky úspěšné účasti v kurzu:

 • 100% účast na online výuce
 • do 30 dní po kurzu mi zaslat video záznam Vaší vlastní terapie s klientem - poté každému zašlu zpětnou vazbu, co případně zlepšit atd. S kým takovou terapii jako nováček provést a jak si řekneme v kurzu :)
 • z vysílání bude záznam, který budete mít k dispozici následných 30 dní + záznamy několika terapií z proběhlého kurzu k nastudování
 • během online výuky proběhne také ukázka terapie duše s některým ze studentů, mnou vedená, abyste si zažili, jak taková terapie pod mým vedením probíhá

Registrací do kurzu souhlasíte s výše popsanými podmínkami.

Často kladené otázky

 

Musím mít terapeutické zkušenosti?

Nemusíš. Kurz je určen i pro ty, co s terapiemi teprve začínají a třeba i hledají svůj správný směr - techniku, kterou by mohli u klientů používat.

Co když nechci být terapeut a přesto mne kurz láká?

Můžeš se přihlásit. Kurz je přínosný i tak. Duše volá a ví, kam nás správně vede.

Procházím si náročným životním obdobím (rozvod, úmrtí, nemoc atd.) a hledám cestu, jak si pomoci?

V tomto případě kurz spíše nedoporučuji. Dej si čas na nadechnutí a pak se do něčeho takového pouštěj. Kurz je opravdu psychicky velmi náročný.

Mohu hned po kurzu do pracovního procesu?

Ano, ale doporučuji spíše klidový režim než si vše sedne.

Budu schopna ihned po kurzu terapeutit?

Pokud jsi v terapiích nová doporučuji si dát za prvé čas na strávení kurzu a za druhé terapie se budeš učit a trénovat postupně. Vše se dozvíš v kurzu.

Reference

 

Milá Blanka! Ja som veľmi rada,že som sa kurzu zúčastnila. Získala som to, čo som potrebovala. Ako som na začiatku povedala, hľadám pomoc hlavne pre seba, lebo som to tak cítila a vedela, že niečo so sebou chcem urobiť. A získala som o mnoho viac , ako som očakávala, takže som veľmi spokojná. Dobre sa cítim, aj zdravotne lepšie , aj psychicky. Dozvedela som sa mnoho pre mňa nových dôležitých informácií, ktoré sú dôležité pre moju každodennú prácu. Je to pre mňa úžasné, kedˇ znovu niečo pochopím. Ďakujem. Na kurze som sa cítila dobre, prijatá, pochopená. Už rozmýšľam nad mojou terapiou, chcem začať v októbri, dnes som už pozerala prvé lehátka na internete. Za tento týždeň som oslovila 3 pacientky, 2 to hnedˇ uvítali. Ja osobne by som bola za príležitostné stretnutie terapeutov. Lebo si myslím, že je trúfalé hnedˇpo kurze si myslieť, že zvládneme všetky situácie a všetkých klientov. Vedˇ keby si nám neukázala Atlantídu tak ako by sme zareagovali, ako by sme si poradili? a určite je toho viac..... V každom prípade som rozhodnutá, idem sa zabávať na tom,kde kúpim deky :) Z kurzu si odnášam výnimočný zážitok a naozaj Ti ďakujem za tú príležitosť s terapiou, čo si mi dala. Srdečne zdravím z Košíc!
JanaPsychiatrička
Účastnila jsem se již několika "kurzů" a všechny byly topka. Ale tenhle je na prvním řádku mého seznamu a vždy bude. Úžasní lidé, kteří jsme se tam sešli, ta otevřenost, pospolnost byla neuvěřitelná. Každý den plno aha momentů. Dny, kdy jsem měla možnost být v úžasné komunitě lidí, vyřešit pandořinu skříňku a přitom mít čas na nadechnutí. Krásná organizace, hezké prostory a největší dík patří tobě, Blani. Jsi krásná žena s krásnou duší a to, jaký program jsi vytvořila je prostě neuvěřitelné. Svým způsobem s jemností se dostat do hloubky dané věci. Neskutečná vděčnost za tebe, za to, jaké břímě jsi mi vzala z mé Duše, mého těla. Že jsi nám takto rozšířila možnost léčení sebe samé, dalších lidí.
Lenka
Mila Blanicka, pocity su neopisatelne, volnost, prudenie lasky a radosti, tesim sa z kazdeho dna 🙏, nie ze by som sa pred tym nie, ale je tam ina intenzita alebo lepsie vnimanie. Taktiez sa tesim ze uz len tyzden a mozem zacat robit prve terapie, mam uz teraz dopytujuce sa osoby, lebo same okolie mi povedalo, ze vidia zmenu na mne a dokonca dnes mi povedala kamoska ze ziarim 🙂. Dakujem za krasne dni stravene s tak milymi ludmi, vychutnavala som si tu priatelsku a da sa povedat nadprirodzenu atmosferu, az do uplneho konca, toto clovek nezaziva bezne. Ani sa mi nechce verit, ze uz je to za nami, stálo to za to, som stastna a velmi spokojna s kurzom DAKUJEM BLANKA ❤️
SimonaFyzioterapeutka
Som taká vďačná že som mohla byť súčasťou kurzu❤ a mohla prežiť úžastné dni plné nadherných zážitkov, čistenia, meditácií, transformácií, pochopenia a sebaprijatia v spoločnosti fantastických ľudí. Blanka ďakujem!
LuciaŘeditelka banky
A na kurz vzhledem k tomu že sem byla poprvé a počítám že sem asi svoji cestu nasla. Sem nadšena z tvoji prace i nejvíc z toho jak to dokážeš vysvětlit a že se vůbec o svoji práci podeliš a učíš to nás všechny. Sem moc ráda že jsem tě mohla poznat si úžasna žena a tvůj hlas je prostě boží jak to vedes doufám že jednou ti nebudu dělat ostudu. Bylo mi tam moc dobre se všema a děkuju za to že sem tam mohla bejt.
OlinkaPodnikatelka
Ja som si tvoj kurz tak uzivala, doslova som sa kúpala v tej láskavej energii, aj baby boli super. A vidiet ta priamo v akcii, to je silne. Kazdy den bol krasny, aj ten prvy. Ako sme si čakry čistili to bolo pre mna take magické :) a potom na konci tvoje záverečné slova, velmi som sa snažila neplakat :D. Som stastna ze som to nakoniec zvládla a prihlásila sa. Este raz ti Dakujem za vsetko a ze si tu pre nas vsetkych co potrebujeme pomoct, a ze to robis s laskou a humorom..
Andrea
Ahoj Blani, Trefila jsi hřebíček na hlavičku 😄😄😄je to SAKRA náročný návrat. Cítím svoje energie naprosto jinak, ale okolí po mě "žádá" , abych naskočila do rozjetého vlaku svého života a fungovala jako dřív.... ale já nechci, ani nemůžu, potřebuju to jinak. Jsem tak vděčná! Včera poprvé za celou dobu jsem se těšila domů jako do místa, protože jsem věděla, že doma je tam, kde je on a není to vázané k místu, dřív mě to strašně drželo v presu). Už cestou mi docházelo, že jsem to sice pořád já, ale plná ve své síle, ruku v ruce s mým skutečným já, mou podstatou, s tím, co dělá mě mnou, které jsem staletí neslyšela tak jasně. Cítím před sebou velké změny, nové učení a ještě větší nepopsatelnou sílu. I já tobě děkuji, děkuji ti za znovu objevení své síly a návrat ke své duši a cílem této cesty na Zem. Nesmírně si vážím všech děvčat, které se účastnily, chtělo to velkou odvahu postavit se pravdě a být v procesu a následně to nechat všechno jít. Jsem moc ráda, že jsem je poznala. A vděčná, že jsem mohla osobně poznat tebe ❤️ Tato terapie je úžasná. Věř mi, že jsem na pár kurzech a tetapiích byla, ale pouze tento kurz jde do hloubky s jemností a pokorou. Dal mi opravdu strašně moc, řekla bych nový život, nový pohled, nové informace... Jsem velmi VELMI vděčná, že si mě dovedla domů, víš, jak moc mě trápilo, že nevím, jak se dostat domů. Nyní jsem se vším smířená, přišlo mnoho a mnoho odpovědi nejenom skrz terapii, ale i děvčata. Musím se s novou energii a informacemi naučit pracovat, sice mi to jde přirozeně samo, ale cítím, že to je takové "šolichání", seznamování, že zatím je mnohem víc. Ze srdce Ti děkuji, z hloubi své duše, děkuji DĚKUJI.
Lucka
Ahoj Blanko, děkuji za zasvěcení do tvé práce, umu a tvé originality. Kurz byl naprosto jedinečný. Léta jsem již nikde nebyla a necítila tímto směrem potřebu. Volání tvé energie( v podobě kurzu) byla naléhavá a já moc, moc děkuji, že jsem ji uchopila a poslechla. A teď to důležité:)) od od pondělí se mi dějí zázraky jeden přes druhý, naprosto nestíhám :)))))). Dostala jsem nabídku na spolupráci v oblasti mé momentální intenzivní vášně, což je vzdělávání dětí doma....wau!!!!! a to od osůbky známé, akční a v proudu dění. Představ si, že mi manžel přišel poděkovat za moji letitou práci v osobním růstu a sám se přihlásil k jednomu skvělému terapeutovi na koučink !No a mám již domluvené 3 terapie. Blani, co říct! DĚKUJI, přeji mnoho inspirace, jsi prostě TOP . S úctou a poděkováním.
Kristy

Storno podmínky

V případě odhlášení se méně než 60 dní (včetně zdravotních důvodů) před konáním kurzu je storno 100%! Tento kurz je pouze pro vážné zájemce, proto si prosím svou účast dobře promyslete.

Pokud dojde z důvodu tzv. vyšší moci (přírodní katastrofy, pandemie, vládní nařízení apod.) nebo díky mé vlastní indispozici ke zrušení kurzu, termín se posune na jiný měsíc. Toto není důvod pro vrácení platby.

 

PŘIHLÁŠENÍM NA KURZ S TĚMITO PODMÍNKAMI SOUHLASÍTE.