Intuitivní koučink

s Blankou Chakoshpour

Každý někdy v určité fázi svého života vítá průvodce, rádce či toho, kdo jej nenechá sejít z cesty a pomáhá nastavit principy/způsoby vycházející z jeho individuality a autenticity tak, aby dosáhl svých snů a cílů. 

Koučuji přes Skype nebo telefon (volám já Vám - platí pouze pro ČR). V případě Skypu není třeba kamera. Je vhodné si na dobu našeho kontaktu zajistit klid a soukromí tak, aby nás nikdo nerušil.
Koučink probíhá po dobu jednoho měsíce. Jeho součástí jsou 4x 55 minutové (1x za týden) konzultace v domluveném termínu tak, aby vyhovoval oběma stranám. Termíny jsou k dispozici pouze ve všední dny.
Měsíční koučink zahrnující 4x 55 min. konzultace stojí 5.000,- Kč/194€. Platí se vždy předem, splatnost je do 3 dnů. Platební údaje Vám budou zaslány e-mailem, platba je možná pouze převodem, jak v eurech tak v korunách.

Intuitivní koučink

Ke klientům přistupuji s empatií a intuitivně. Díky svým bohatým terapeutickým zkušenostem dokáži pomoci rozpoznat případné sebesabotující programy a co je nejdůležitější, následně je efektivně zpracovat (používám především metodu EFT). Tento krok není nutný u každého, je to individuální.

Kouč pomáhá, ale nevnucuje, nerozkazuje, jemně vede, podporuje, chválí, raduje se z klientových úspěchů. Respektuje tempo a jedinečnost jeho cesty.

Každý Váš úspěch, sebemenší pokrok je pro mne obrovskou radostí a satisfakcí a vždy cítím velikou vděčnost z možnosti být u toho s Vámi.

Reference

Zpětná vazba od klientek ze 3 různých oblastí

► cesta za snem a odbourání vnitřních bloků, podnikání a hubnutí ◄

..."Začínam teda znova a už so správnymi formulkami. Verím, že sa to. posunie ďalej. Tak ako si povedala začnem jedným problémom a skončí to úplne iným, začínam si písať vždy ten prvý ktorým začínam. Veľmi pekne Ti Blanka ďakujem, že si. Strácala som už chuť k životu a postupne sa dostávam na nohy." 💕
A. S.učitelka v mateřské školce, maminka a studentka, Slovensko
.."myslim si kazdy si v konecnom dosledku aj tak musi vediet pomoct sam, ale vy ho viete naviest na tu spravnu cestu ako nato a ukazat mu ten smer.."
Martinaspolumajitelka restaurace, Francie
..."Chystám se dlouho Ti napsat a dát zpětnou vazbu, co pro mě znamenala naše dvouměsíční cesta. Momentálně jsem v takovém rozpoložení, že můžu říct, že co se týče jídla, jaké cíle jsem si nastavila, tak úspěšně pokračuji. Samozřejmě sem tam nějaké sladké překvapení třeba 2 krát do týdne, ale jinak žádné chutě na sladké či slané mě nehoní. Stále pokračuji poctivě den za dnem v zapisování stravy a počtu hodin spánku. Vizualizace si občas pouštím a hlavně tu nádhernou meditaci, co jsi nedávno nahrála. Je úžasná! Moc děkuji"...
Caroline P.studentka a tanečnice, Brno

Napište si o svůj termín