KNIHA

Z lásky k sobě

Léčivý a inspirující příběh na základě skutečných událostí

 

  "Maminko, já se už nikdy nevrátím," povídá můj tehdy čtyřletý syn. "Ale co to povídáš, za měsíc jste přeci z prázdnin zpět,"reaguji den před odevzdáním dětí exmanželovi.

  Nikdy na synovu větu nezapomenu. Zůstává jak vypálený cejch vzadu v mé hlavě, neustále připomínající krutou pravdu. Protože skutečně, děti se už domů nevrátily..

  Můj příběh únosu dětí biologickým otcem je jeden z mnoha. Jsem jedna ze stovek, možná tisíců rodičů, kteří zažili peklo násilného odloučení od vlastních dětí bez naděje je někdy znovu vidět, ukládat do postýlky, obejmout. Být součástí jejich života. Kdo nezažil krutost takového osudu, neví.

  Cílem sdílení mého příběhu není ze sebe veřejně dělat oběť, litovat se, či využít bolest pro senzaci. Naopak.

  Žene mne touha, obrovská touha ukázat ostatním ženám, že i ony mají nezměrnou vnitřní sílu zvládnout cokoli!

  Věřte mi. Vím, o čem mluvím.

 

 

  Jmenuji se Blanka Chakoshpour a již 10 let působím na české scéně jako terapeut, lektor, tvůrkyně meditací a nyní přidávám novou roli, roli spisovatelky. Se ctí a hrdostí (a nemalou nervozitou) Vám představuji svůj první knižní počin s názvem  Z lásky k sobě.

  Velmi osobní příběh, který je inspirován mou nelehkou životní minulostí. Obsahuje také léčivou část, kterou by měla číst každá žena, ať prošla jakoukoli nelehkou situací a touží se s minulostí smířit, osvobodit a posílena jít dál.

  S velkou pravděpodobností si spolu při procházení stránek knihy popláčeme, možná i zanadáváme, ale hlavně se poučíme, inspirujeme a třeba i uvěříme, že skutečně je možné vše.

  Dozvíte se také, jak probíhá svatební oslava v Íránu, kde máte 350 hostů a umíte persky sotva pozdravit, jaké to je stát se muslimkou na papíře, nosit hijab a mnoho dalšího 🙂

 

 

Jaké dárečky Tě s nákupem knihy čekají? (platí pouze pro předprodej)

Dárek číslo 1.

Ke knize exklusivně dostaneš celkem 3 meditace v audio formátu, které si budeš moci stáhnout do svého zařízení.

Odkaz na ně Ti bude odeslán spolu s vydáním knihy.

Témata meditací:

  • Já jsem - ukotvení se ve své síle a středu
  • Nebe je limit - vizualizace snů a cílů
  • Klid je mou součástí - pro zmírnění stresu na konci dne

Dárek číslo 2.

Pouze v předprodeji budou knihy vlastnoručně podepsány.

Dárek číslo 3.

Prvních 20 z Vás dostane ode mne osobní dárek, drobnost jako překvapení 🙂

Předprodej knihy již skončil!

Update ke knize

U knihy se upravuje text a chystá se do tiskárny. Každý, kdo má knihu zakoupenou v předprodeji, dostane pozornost navíc, jako kompenzaci za čekání na vydání.

Omlouváme se za čekání!