Santorini 2020

25. 4. - 2. 5. 2020

Cesta k sobě  (zbývají 3 volná místa!)

Přijměte srdečné pozvání na ostrov Santorini - místo plné kouzel a součást bájné Atlantidy

Cesta k sobě na Santorini

 

  Je to pár let, co jsem letěla na ostrov Santorini a nevěděla o něm téměř nic. Jen to, že tam mám být. Co se dělo potom, bylo krásné, proměňující a dechberoucí. Možná znáte ten pocit, který se dostaví poté, co následujete volání své duše, své intuice. Celý pobyt tehdy pro mne byl jeden zázrak za druhým. Vše se sešlo v té nejlepší možné podobě, od termínu na mé narozeniny a úplněk, přes polohu hotelu, zážitky, cesty.. Nedá se slovy popsat, co vše jsem tam zažila.  Nikdy nezapomenu na přílet, kdy jsem z okénka letadla poprvé zahlédla ostrov a spontánně se rozplakala. Věděla jsem, že jsem "doma". Ani na všudypřítomnou vůni jasmínu. Na černou vulkanickou pláž. První plavání v moři. Na východ slunce. Úplněk. Na "náhodné" objevení tajné jeskyně ve skále. Na kouzelnou kapličku.

  Ostrov mne volá znovu, ovšem tentokrát mám s sebou vzít některé z Vás...

Co nás čeká?

Program, cena, podmínky

    Čeká nás mnoho zážitků. A to jak vnitřních tak i těch vnějších. Budeme meditovat a "pracovat" na sobě pomocí terapie duše a meditační terapie. Občas budeme meditovat venku, občas uvnitř. Vydáme se na tajná a zvláštní místa, která jsem při svém prvním pobytu objevila. Především ale budeme objevovat sami sebe. Tento program bude probíhat v ranních a dopoledních hodinách, po zbytek dne máte volno pro objevování ostrova či lenošení na pláži. Jeden den se také společně vydáme do nejznámější a nejromantičtější části ostrova, zvané Oia. Na místo, které je proslavené úchvatnými západy slunce a krásnými modrobílými domečky. Nebojte se návalů turistů. My jsme chytří a budeme tam před začátkem sezóny 🙂  Počasí je na jaře akorát a vše krásně pokvete. I koupat se dá a pláže jsou téměř prázdné. Uvidíte sami.

  Ubytovaní budeme v oblasti Kamari, krásném místě z jedné strany chráněném vysokou skálou. Je zde unikátní černá pláž vulkanického původu.

Hotel se nachází kousíček od pláže. V ceně ubytování je i snídaně. 

Protože je náročné nalézt na tomto ostrůvku hotel s prostorem pro meditaci, budeme se scházet na jednom z našich hotelových pokojů.

Pobyt je pouze pro 6 osob!

V ceně pobytu není letenka (poradím Vám, jak nejlépe ji pořídit za výhodnou cenu).

Cena pobytu je 18.000, - Kč/699€ osoba. V případě, že přivedete kamarádku, máte pro sebe slevu 500,- Kč/20€. V případě potřeby je možné se domluvit na zaplacení částky na dvakrát, tj. 10.000,-Kč/390€ hned a zbývajících 8.000,- Kč/309€ do 30 dnů.

V ceně je ubytování od 25. 4. do  2. 5. 2020, ubytování na 7 nocí se snídaní, má péče jakožto terapeuta a průvodce na cestě k sobě, transfér z/na letiště a 1x výlet na Oia. 

Bonus navíc: každý účastník bude mít mou individuální péči ve formě 1x indivi terapie duše. Podmínkou je, že musí proběhnout během pobytu. Na čase se domluvíme na místě (určitě by probíhala v odpoledních či večerních hodinách mimo hlavní program).

Na pokoje se rozmístíme až na místě. Nebojte se ničeho, ze své mnohaleté zkušenosti pořádání kurzů a seminářů vím, že se vždy sejdou ti "správní" lidé 🙂

Podmínky

Po registraci, viz. tlačítko níže, Vám zašlu platební údaje. Na splatnost celé částky jsou 3 pracovní dny. Platbu můžete uskutečnit jak v českých korunách tak eurech.

Storno podmínky: v případě odhlášení se méně než 2 měsíce před začátkem pobytu je storno 100%. V případě odhlášení se dříve Vám bude stržena částka 50% z celkové ceny. Na vrácení zbývajících 50% je 30 dní. Případně za sebe můžete nalézt náhradu.

Během Vašeho pobytu ručíte za váš majetek a váš zdravotní stav!

Přihlášením se na pobyt s těmito podmínkami souhlasíte.

 

Chci to zažít!